Kroužky

Pořádáme kroužky s provozem během školního roku. Přesný čas konání kroužku na Vaší škole ve školním roce 2016/2017 zjistíte v následující PŘIHLÁŠCE.

 

Kroužky zábavných pokusů

Jak to celé funguje?

Po otevření přihlášky stačí podle kraje a města najít Vaší školu. Tak zjistíte termín konání kroužku. Pokud Vám vyhovuje, můžete přihlášku dovyplnit, odeslat a je hotovo! Jestli se všechno podařilo zjistíte podle toho, že Vám dorazil potvrzující mail.

Lektor kroužku Vás bude kontaktovat cca týden před začátkem kurzu s podrobnými informacemi.

Kroužky obvykle začínají první týden v říjnu. Druhé pololetí pak startuje první týden v únoru. Přidat se k nám, ale můžete v průběhu celého školního roku. Na každé pololetí je připraveno 15 lekcí plných experimentů.

Děti si lektor vyzvedává přímo v družině nebo na smluveném místě ve škole. Po kroužku je do družiny opět vrací nebo podle instrukcí rodičů odcházejí samy.

Ke každé lekci je připraven pracovní list, kde si děti mohou zaznamenat výsledky svého bádání.

Jediné pomůcky, které děti na kroužek potřebují je pracovní oděv (nejlépe nějaké staré tričko) a penál.

Pokud nejsme na Vaší škole a máte zájem o kroužky Veselé vědy, dejte nám vědět a my uděláme maximum abychom u Vás kroužek otevřeli.

Líbí se Vám co děláme, chcete se přijít podívat? Po předchozí domluvě je možné se přijít podívat na některou z našich lekcí a vyzkoušet si objevování s námi!
Kontaktujte nás!

Platbu je možné provést nejpozději po absolvování první hodiny. Podklady obdržíte po potvrzení registrace na kroužek na Vámi uvedený e-mail.

Máte nějakou otázku ohledně našeho kroužku? Není něco jasné?
Zkuste najít odpověď na této stránce plné otázek a odpovědí.
93,7% zájemců o naše kroužky tam najde vše potřebné 🙂

Chcete vědět jak to na kroužku vypadá? Podívejte se do naší fotogalerie.